برند سیکالدرم؛ نجات بخش پوست تو

جدا کننده عمودی سیکالدرم برندی پیشرو در زمینه ترمیم زخم و پوست و متعهد به استفاده از راه‌ حل‌های پیشرفته و موثر و قابل اعتماد برای مراقبت از زخم است. 

با توجه به نیاز روز افزون به درمان تخصصی زخم و مراقبت از آن با هدف درمان و حفظ زیبایی پوست، برند سیکالدرم با در اختیار داشتن دانش روز و متعهد به بومی سازی فناوری های مراقبت از زخم، در جهت تولید محصولات تخصصی با حداکثر اثربخشی و کیفیت گام برداشته است.

نوآوری در فرمولاسیون برند سیکالدرم

جدا کننده عمودی در قلب برند سیکالدرم تعهد به نوآوری در فرمولاسیون نهفته است. محصولات برند سیکالدرم حاصل تلاش‌های تیم تحقیق و توسعه برند سیکالدرم برای خلق فرمولی پیشرفته در همکاری با پزشکان متخصص پوست و متخصصین زخم در انجمن زخم ایران برای ایجاد نتایج با کیفیت استاندارد و حداکثر کارایی است.

ارزیابی دقیق مطالعات بالینی فرمولاسیون تحت نظر متخصصین زخم، تضمین بالاترین استانداردهای کیفیت است. هدف این است که با اطمینان از اثربخشی، همسفر قابل اعتمادی در روند بهبودی شما باشیم.

اهداف و ماموریت برند سیکالدرم

افق پیش روی برند سیکالدرم توسعه محصولاتی است که در جهت درمان و پیشگیری از تمامی انواع زخم و اسکارها موثر باشد.

هدف ما این است که در هر مرحله از سفر مراقبت از پوست، از رسیدگی فوری به آسیب های پوست تا حفظ سلامت طولانی مدت پوست، یک همراه قابل اعتماد برای شما باشیم.

شرکت مادر برند سیکالدرم؛ شرکت کیاکام فارمد زیر مجموعه گروه فنکام با برندهای مبتنی بر دانش روز در زمینه دارو و محصولات آرایشی و بهداشتی تضمین کننده حرکت سیکالدرم در جهت اهداف استراتژیک و چشم انداز آینده خود است.

ماموریت ما روشن و هدفمند است؛ ارائه راه حل های فناورانه موثر و قابل اعتماد برای بهبودی زخم، پیشگیری و کمک به درمان اسکار و حفظ زیبایی پوست. این ماموریت بر تعهد برند برای رفع نیاز افرادی که به دنبال بهبودی زخم ها در جستجوی پیشگیری و درمان اسکارهای جدید و قدیمی برای حفظ زیبایی پوست هستند تاکید می‌کند.

محصولات شاخص فعلی در مجموعه سیکالدرم، اسکار سیلیکون ژل سیکالدرم و کرم ترمیم کننده سیکالدرم است که با هدف درمان موثر جای زخم و التیام و ترمیم سریع آسیب های سطحی پوست طراحی و فرموله شده‌اند.

درباره سیکالدرم

پرفروش ترین محصولات درمان زخم و اسکار

1500+

مورد بهبود یافته

2 ماه

میانگین زمان بهبودی

380

تایید پزشکان

%90

میزان رضایتمندی